Komin MKM, 49.00 PLN

 

Zima zbliża się wielkimi krokami, więc czas otulić się ciepłem! Marka MKM Swetry chce poznać Wasze pomysły na zimowy look i ogłasza konkurs na najciekawszą stylizację. Jeżeli lubisz modowe eksperymenty, masz niekonwencjonalne pomysły, a Skandynawia jest Ci dobrze znana – musisz się nam zaprezentować! Nagrodą główną jest bon zakupowy o wartości 400 zł na całą kolekcję MKM Swetry, który pozwoli skompletować zimową garderobę.

Zasady są niezwykle proste:
Stwórz własną wizję stylu skandynawskiego wykorzystując swetry, tuby i skarpety z kolekcji MKM Swetry, którą znajdziecie na stronie http://www.mkmswetry.pl/swetry.… Stylizacja oprócz głównego elementu – swetra od MKM powinna zawierać propozycje butów, spodni, sukienek, kurtek, okularów i wszystkiego czego potrzebujecie, żeby strój był w 100% gotowy na zimowe wyjście. Pomysły w formie kolaży, zdjęć z krótkim opisem wizji, która przyświecała wam przy tworzeniu stylizacji, należy umieszczać na stronie Kimono.pl w zakładce fani: http://www.kimono.pl/Fani w tytule wpisując „SKANDYNAWSKI KONKURS MKM Swetry”.
Liczy się kreatywność, oryginalne łączenia i szeroko pojęta inspiracja stylem skandynawskim. Konkurs trwa od 4 do 31 października 2010 roku. Zwycięży projekt, który w dniu zakończenia konkursu (tj. 31 października) będzie miał największą ilość „lajków”.
Bądź zimową stylistką firmy MKM i pokaż własną wizję stylu, który tego sezonu zdominuje uliczną modę!
Więcej na: http://www.mkmswetry.pl/ i na http://www.facebook.com/pages/mkmswetrypl/298563879442
PS. Konkurs tylko dla fanów zalogowanych na stronie Kimono.pl

Reklamy